Društvo športske rekreacije Jarun

Go to content

Main menu

7. Malonogometni turnir povodom Dana državnosti "Jarun 2015"

Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI
















7. malonogometni turnir
povodom Dana državnosti



pod pokroviteljstvom Predsjednice RH
i medijskim pokroviteljstvom






19. - 25. lipnja 2015.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb


Sistem igranja:
5+1

Vrsta podloge:
beton

Lopta:
5 (slabiji odskok)


NAGRADE



1. mjesto:
18.000 kn + pehar

2. mjesto:
5.000 kn + pehar

3. mjesto:
2.000 kn + pehar

   

Kotizacija:
700 kn


bogati pokloni sponzora i pehari za:
- najboljeg igrača   
- najboljeg strijelca
- najboljeg golmana



Društvo športske rekreacije Jarun sedmu godinu zaredom organiziralo je malonogometni turnir povodom obilježavanja Dana državnosti. U nikad jačoj konkurenciji i s najvećim nagradnim fondom nastupilo je 32 momčadi koje su kroz 8 skupina tražile prolazak do finala i osvajanja 18 000 kn.



I ove godine turnir je pohodila najveća malonogometna elita Grada Zagreba. Od proslavljenih malonogometnih reprezentativaca, trenutnih mladih zvijezda pa sve do legendarnih kvartovskih "španera". Kvalitetnog i uzbudljivog nogometa sigurno nije falilo, a dokaz tome je da su neki od favorita svoj nastup na ovogodišnjem turniru završili već u skupini. To su prije svega Pimont, Studio Valore i NC Stenjevec. Rezultate i poredak po skupinama možete vidjeti OVDJE, a u nastavku možete vidjeti rezultate utakmica od osmine finala sa sastavima i strijelcima.





STATISTIKA


 

Broj momčadi: 32
Broj odigranih utakmica: 64
Broj postignutih pogodaka na turniru: 20
5 (3.2 po utakmici)
Broj nerješenih utakmica:
12

Najefikasnije momčadi:

C
lub MM - 18 pogodaka
Super Sport Prečko - 15 pogodaka
CB Corto - 13 pogodaka
NC Šalata - 13 pogodaka
NC Stenjevec - 13 pogodaka


Najviše primljenih pogodaka:

Barišić United - 24 pogotka (3 utakmice odigrane)
Optika Sretno Oko - 12 (3)
FC Panjevi - 10 (3)

OSMINA FINALA

 

CB Dobermann

3:3 (3:2p)

MB Auto Servis Sopot


Banek
Šestić
Morina


7m:
Leskovar
Mostarlić
Mostarlić

Strijelci


Eterović
Tokić
Tokić


7m:
Vojnović
Pavlović

 

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Petrović Željko
Šestić Darijo
Perković Nikola
Kovač Dino
Morina Korab
Luketin Žarko
Gatarić Nikola

Tolić Robert
Pavelić Petar
Pavlović Matija
Antunović Matija
Vojnović Filip
Batarilo Marko
Tokić Hrvoje
Jurišić Robert
Lukić Luka
Eterović Boris

 

CB Score

3:0

Spužve Obrež


Postružin
Hodak
Postružin

Strijelci


 

Malagić Dino
Matišić Matej
Matišić Denis
Barišić Ante
Jurković Domagoj
Hodak Filip
Knezović Ante
Jurač Ivan
Lihić Dino
Postružin Kristijan

Janječić Tomislav
Ladović Dražen
Turčić Dominik
Celiček Stjepan
Anić Darko
Ožvald Dorijan
Ceboci Branimir
Skender Tomislav
Petravić Robert
Prpić Tin

 

NC Šalata

1:4

Elbi Uniqa


Mustač

Strijelci


Mašić
Bartoluci
Matković
Duvnjak

 

Švigir Mario
Živković Ivan
Gaši Anton
Rako Vedran
Mustač Vladimir
Đikoli Adrijan
Bandić Ivan
Labrović Petar
Švigir ivan
Grčević Gabrijel
Tolj Marko

Spahić Elvis
Vuleta Martin
Duvnjak Darko
Mašić Ernad
Pavić Jakov
Bartoluci Dino
Matković Franjo
Jurić Mario
Martinac Tomislav
Beronić Karlo

 

Pizzeria Stari Zagreb
Borongaj Lugovi

2:4

Jarun Kebab "Aga"
Špansko


Jurić
Pavić

Strijelci


Ivančić
Karamatić
Orešković
Sokić

 

Pajić Bruno
Klarić Ivan
Šikić Marko
Dušak Marko
Jurić Josip
Kleščić Dario
Hruška Filip
Spajić Josip
Vrbat Maatej
Ukalović Filip
Pavić Marko

Karamatić Tin
Orešković Josip
Draženović Filip
Jambrešić Martin
Poljanec Martin
Pilić Daniel
Ivančić Matko
Sokić Ivan
Herek Goran

 

Jelena Trade

0:4

Super Sport Prečko


Strijelci


Hajdić
Krsnik
Hajdić
Havidić

 

Burek Dominik
Kovač Vedran
Huzjak Tin
Grgić Nikola
Ziberi Sadat
Šimunić Alen
Hajdarović Deni
Bartolić Viktor
Šiprak Luka
Otrman Željko
Horvat Matej

Tomaš Petar
Zanki Jurica
Havidić Matija
Kantoci Danijel
Labaš Hrvoje
Jurčić Marko
Cmrečnjak Matija
Hajdić Ivan
Krsnik Marko

 

CB Dive In - Thai

0:3

Meradog


Strijelci


Mikulinec
Mikulinec
ag

 

Teofilović Vedran
Klakočer Tomislav
Fabek Mislav
Maltarić Ivan
Fabek Pavao
Kolar Marko
Petretić Tomislav
Ševelj Petar
Brdarić Filip

Ščukanec Porin
Radanović Matija
Rukavina Nikola
Grabičanin Denis
Vaci Vjekoslav
Žabčić Goran
Primužić Vedran
Horvat Darko
Markotić Ivan
Mikulinec Stjepan
Horvat Milan

 

CB Garden Optika Očalinko

1:1 (0:2p)

Damaged Jeans


Hercigonja

Strijelci


Kanjuh

7m:
El Saleh
Pavlović

 

Dokuzović Adonis
Brčić Kristijan
Ezgeta Matija
Hercigonja Antun
Šimić Željko
Gorše Luka
Kamenar Karlo
Lauš Tomislav
Gusković Josip
Aralica Duje

Pavlić Ivan
Maloča Martin
Pavlović Marko
Zeko Dominik
Šušković Tomislav
El Saleh Adel
Veseli Alfred
Kanjuh Davor
Skorin Mario

 

Club MM

0:0 (2:1p)

CB Corto


7m:
Jurić
Komljenović

Strijelci


7m:
Kubašek

 

Jukić Dario
Guja Marko
Guja Ćiril
Beljan Josip
Mlinarić Hrvoje
Jerbić Kristijan
Jurić Tomislav
Lacić Slaven
Iveljić Domagoj
Komljenović Siniša

Lukić Dalibor
Plišo Luka
Nurnberger Krešo
Marinić Dado
Kamenski Tomislav
Kubašek Marko
Jukić Mislav
Radović Željko
Toš Luka

ČETVRTINA FINALA

 

CB Dobermann

1:0

Meradog


Kovač

Strijelci


 

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Petrović Željko
Šestić Darijo
Perković Nikola
Kovač Dino
Morina Korab
Luketin Žarko

Ščukanec Porin
Radanović Matija
Rukavina Nikola
Grabičanin Denis
Vaci Vjekoslav
Žabčić Goran
Primužić Vedran
Horvat Darko
Markotić Ivan
Mikulinec Stjepan
Horvat Milan

 

Club MM

2:1

Damaged Jeans


Guja Ćiril
Jerbić

Strijelci


El Saleh

 

Jukić Dario
Guja Marko
Guja Ćiril
Beljan Josip
Mlinarić Hrvoje
Jerbić Kristijan
Jurić Tomislav
Lacić Slaven
Iveljić Domagoj
Komljenović Siniša

Pavlić Ivan
Maloča Martin
Pavlović Marko
Zeko Dominik
Šušković Tomislav
El Saleh Adel
Veseli Alfred
Kanjuh Davor
Skorin Mario

 

CB Score

0:1

Elbi Uniqa


Strijelci


Mašić

 

Malagić Dino
Matišić Matej
Matišić Denis
Barišić Ante
Jurković Domagoj
Hodak Filip
Knezović Ante
Jurač Ivan
Lihić Dino
Postružin Kristijan

Spahić Elvis
Vuleta Martin
Duvnjak Darko
Mašić Ernad
Pavić Jakov
Bartoluci Dino
Matković Franjo
Jurić Mario
Martinac Tomislav
Beronić Karlo

 

Jarun Kebab "Aga" Špansko

0:2

Super Sport Prečko


Strijelci


Krsnik
Jurčić

 

Karamatić Tin
Orešković Josip
Draženović Filip
Jambrešić Martin
Poljanec Martin
Pilić Daniel
Ivančić Matko
Sokić Ivan
Herek Goran
Milović Stjepan

Tomaš Petar
Zanki Jurica
Havidić Matija
Kantoci Danijel
Labaš Hrvoje
Jurčić Marko
Cmrečnjak Matija
Hajdić Ivan
Krsnik Marko

POLUFINALE

 

CB Dobermann

0:2

Club MM


Strijelci


Beljan
Guja Marko

 

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Petrović Željko
Šestić Darijo
Perković Nikola
Kovač Dino
Morina Korab
Luketin Žarko

Jukić Dario
Guja Marko
Guja Ćiril
Beljan Josip
Mlinarić Hrvoje
Jerbić Kristijan
Jurić Tomislav
Lacić Slaven
Iveljić Domagoj
Komljenović Siniša

 

Elbi Uniqa

0:0 (1:2p)

Super Sport Prečko


Strijelci


7m:
Jurčić
Havidić

 

Spahić Elvis
Vuleta Martin
Duvnjak Darko
Mašić Ernad
Pavić Jakov
Bartoluci Dino
Matković Franjo
Jurić Mario
Martinac Tomislav
Beronić Karlo

Tomaš Petar
Zanki Jurica
Havidić Matija
Kantoci Danijel
Labaš Hrvoje
Jurčić Marko
Cmrečnjak Matija
Hajdić Ivan
Krsnik Marko

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

 

CB Dobermann

0:0 (1:2p)

Elbi Uniqa


7m:
Petrović

Strijelci


7m:
Beronić Mašić

 

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Petrović Željko
Šestić Darijo
Perković Nikola
Kovač Dino
Morina Korab
Luketin Žarko

Spahić Elvis
Vuleta Martin
Duvnjak Darko
Mašić Ernad
Pavić Jakov
Bartoluci Dino
Matković Franjo
Jurić Mario
Martinac Tomislav
Beronić Karlo

FINALE

 

Club MM

3:1

Super Sport Prečko


Guja Ćiril
Jurić
Lacić

Strijelci


Tomaš

 

Jukić Dario
Guja Marko
Guja Ćiril
Beljan Josip
Mlinarić Hrvoje
Jerbić Kristijan
Jurić Tomislav
Lacić Slaven
Iveljić Domagoj
Komljenović Siniša

Tomaš Petar
Zanki Jurica
Havidić Matija
Kantoci Danijel
Labaš Hrvoje
Jurčić Marko
Cmrečnjak Matija
Hajdić Ivan
Krsnik Marko

POREDAK



1. mjesto: Club MM

2. mjesto:
Super Sport Prečko

3. mjesto:
Elbi Uniqa

NAJBOLJI POJEDINCI

Najbolji igrač

Najbolji strijelac

Najbolji golman

Ćiril Guja
Club MM

Vedran Rako
NC Šalata

Petar Tomaš
Super Sport Prečko




Čestitamo najboljim momčadima i pojedincima. Još jednom se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovogodišnjem turniru i nadamo se da se vidimo i sljedeće godine.
Posebno se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam omogućili da održimo i organiziramo turnir na ovako visokoj razini.




Vidimo se 2016. godine!!!





 

Medijski pokrovitelji





Sponzori






























DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









Back to content | Back to main menu