Društvo športske rekreacije Jarun

Go to content

Main menu

8. Malonogometni turnir povodom Dana državnosti "Jarun 2016"

Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI
















8. malonogometni turnir
povodom Dana državnosti



pod pokroviteljstvom


Predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
Gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom






21. - 26. lipnja 2016.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb




Sistem igranja:
5+1

Vrsta podloge:
beton

Lopta:
5 (slabiji odskok)


NAGRADE



1. mjesto:
15.000 kn + pehar

2. mjesto:
5.000 kn + pehar

3. mjesto:
2.000 kn + pehar

   

Kotizacija:
700 kn

- prvih 16 prijavljenih momčadi na poklon su dobile komplet dresova
sponzora turnira



bogati pokloni sponzora i pehari za:
- najboljeg igrača   
- najboljeg strijelca
- najboljeg golmana





Društvo športske rekreacije Jarun tradicionalno već osmu godinu zaredom organiziralo je Malonogometni turnir povodom dana državnosti Jarun 2016. Turnir se održao od 21. - 26. lipnja 2016. u sklopu manifestacije "Dan državnosti na Meštroviću" na igralištu OŠ Ivana Meštrovića na Jarunu (Martina Pušteka 1). Sudjelovalo je 29 momčadi koje su se borile za nagradni fond od 22.000 kn.






STATISTIKA


 

Broj momčadi: 29
Broj odigranih utakmica:
55
Broj postignutih pogodaka na turniru:
226 (4.1 po utakmici)
Broj nerješenih utakmica:
11

Najefikasnije momčadi:

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - 21 pogodak
Super Sport Prečko - 19 pogodaka
CB Score - 16 pogodaka
Tiskara Dikopa - 15 pogodaka

Najviše primljenih pogodaka:

Opća Opasnost - 19 pogotka (3 utakmice odigrane)
Zaprešić - 18 (3)
Jarun - 16 (2)

ČETVRTINA FINALA

 

Lotos Hymer Favela

0:1

Pimont


Strijelci


Toš

 

Kahlina DanijelLibrić Karlo
Horvatin Mario
Novak Vanja
Prelčec Marko
Jalžabetić Borna
Selimović Branimir
Librić Matija
Škapur Arijan
Babić Ivan
Jurak Marko

Markić Dario
Grbić Robert
Grdić Marko
Ježić Petar
Marinić Dado
Toš Luka
Ježić Pavo
Ćirjak Tino
Gudek Eugen
Piplica Ivan
Šestić Dario
Kozina Matej

 

Super Sport Prečko

0:0
(2:1p)

NC Šalata


Strijelci


 

Tomaš Petar
Dezdani Admir
Havidić Matija
Jurčić Marko
Krsnik Marko
Bogović Tomislav
Zanki Jurica
Pavletić Matej
Bljajić Martin
Barić Senad

Bartoluci Dino
Josipović Tomislav
Jamičić Antonio
Švigir Ivan
Jovanović Miroslav
Mustać Vlado
Lazanin Josip
Šebalj Dino
Šroler Martin
Đikoli Adrijan
Švigir Mario
Rako Vedran

 

Pizzeria Stari Zagreb - Borongaj Lugovi

2:0

MNK Tuljani


Gatarić
Kanjuh

Strijelci


 

Pavlić Ivan
Kanjuh Davor
El Saleh Adel
Skorin Mario
Vrbat Matej
Veseli Alfred
Ćibarić Mario
Gatarić Nikola
Pavlović

Pastuović Goran
Lončar Marko
Pejić Stjepan
Ivančić Filip
Ivančić Karlo
Komarac Mario
Banović Stjepan
Rihtar Filip
Pavičić Ivan
Bakula Filip
Ostojić Mario

 

CB Dobermann

1:0

Stomatološki Centar Flegar - TePe


Kubović

Strijelci


 

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Perić Luka
Novak Tihomir
Kovač Dino
Capar Matija
Grbeša Kristijan
Postružin Kristijan
Kubović Bojan

Marić Josip
Perković Ivan
Šikić Hrvoje
Sigurnjak Nikola
Bošnjak Petar
Banek Josip
Celčić Josip
Smolec Marko
Ćosić Krešimir
Jurić Josip
Jurišić

POLUFINALA

 

Super Sport Prečko

2:1

Pimont


Bogović
Jurčić

Strijelci


Markić

 

Tomaš Petar
Dezdani Admir
Havidić Matija
Jurčić Marko
Krsnik Marko
Bogović Tomislav
Zanki Jurica
Pavletić Matej
Bljajić Martin
Barić Senad

Markić Dario
Grbić Robert
Grdić Marko
Ježić Petar
Marinić Dado
Toš Luka
Ježić Pavo
Ćirjak Tino
Gudek Eugen
Piplica Ivan
Šestić Dario
Kozina Matej

 

Pizzeria Stari Zagreb - Borongaj Lugovi

1:0

CB Dobermann


Kanjuh

Strijelci


 

Pavlić Ivan
Kanjuh Davor
El Saleh Adel
Skorin Mario
Vrbat Matej
Veseli Alfred
Ćibarić Mario
Gatarić Nikola
Pavlović

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Perić Luka
Novak Tihomir
Kovač Dino
Capar Matija
Grbeša Kristijan
Postružin Kristijan
Kubović Bojan

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

 

Pimont

0:0
(0:2p)

CB Dobermann


Strijelci


7 m:
Mostarlić
Perić

 

Markić Dario
Grbić Robert
Grdić Marko
Ježić Petar
Marinić Dado
Toš Luka
Ježić Pavo
Ćirjak Tino
Gudek Eugen
Piplica Ivan
Šestić Dario
Kozina Matej

Malogorski Goran
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Leskovar Igor
Suvajac Donald
Perić Luka
Novak Tihomir
Kovač Dino
Capar Matija
Grbeša Kristijan
Postružin Kristijan
Kubović Bojan

FINALE

 

Pizzeria Stari Zagreb - Borongaj Lugovi

3:0

Super Sport Prečko


El Saleh
El Saleh
Gatarić

Strijelci


 

Pavlić Ivan
Kanjuh Davor
El Saleh Adel
Skorin Mario
Vrbat Matej
Veseli Alfred
Ćibarić Mario
Gatarić Nikola
Pavlović

Tomaš Petar
Dezdani Admir
Havidić Matija
Jurčić Marko
Krsnik Marko
Bogović Tomislav
Zanki Jurica
Pavletić Matej
Bljajić Martin
Barić Senad

POREDAK



1. mjesto: Pizzeria Stari Zagreb - Borongaj Lugovi

2. mjesto:
Super Sport Prečko

3. mjesto:
CB Dobermann

NAJBOLJI POJEDINCI

Najbolji igrač

Najbolji strijelac

Najbolji golman

Marko Jurčić
Super Sport Prečko

Marin Mamić
Tiskara Dikopa (9 pogodaka)

Ivan Pavlić
Pizz Stari Zg-Borongaj Lugovi




Čestitamo najboljim momčadima i pojedincima. Još jednom se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovogodišnjem turniru i nadamo se da se vidimo i sljedeće godine.
Posebno se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam omogućili da održimo i organiziramo turnir na ovako visokoj razini.




Vidimo se 2017. godine!!!





Medijski pokrovitelji





Sponzori



























DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









Back to content | Back to main menu