Društvo športske rekreacije Jarun

Go to content

Main menu

8. Malonogometni turnir povodom Dana državnosti "Jarun 2016"

Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI
















8. malonogometni turnir
povodom Dana državnosti



pod pokroviteljstvom


Predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
Gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom






21. - 26. lipnja 2016.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb



RASPORED

UTORAK 21.6.2016.

Grupe

17:15

A

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Jelena Trade

0:0

17:50

D

Elbi Uniqa - CB i Fitness Prestige

2:2

18:25

H

Club MM - Jarun 365

5:1

19:00

rev.

Zbor narodne garde - Tigrovi

2:1

SRIJEDA 22.6.2016.

Grupe

11:15

E

Tiskara Dikopa - Zaprešić

7:0

11:50

F

CB Dobermann - MNK Kustošija Legenda Pub

2:0

12:25

B

Vrbanić Logistic - Lotos Hymer Favela

0:1

13:00

F

CB Dobermann - MNT Miramare

4:2

13:35

G

Stomatološki Centar Flegar TePe - Jarun

5:1

14:10

B

CB Garden Optika Očalinko PNT Croatia - Vrbanić Logistic

4:1

14:45

F

MNK Kustošija Legenda Pub - MNT Miramare

3:0

15:20

E

Zaprešić - Opća Opasnost

9:4

15:55

D

Elbi Uniqa - CB Boeing Letak Media

2:1

16:30

B

CB Garden Optika Očalinko PNT Croatia - Lotos Hymer Favela

2:2

17:40

D

Elbi Uniqa - CB Oliva Restoran Pupa kod Ljubice

6:6

18:15

A

Peugeot Auto Grifon - Meteora Produkcija

0:3

18:50

E

Tiskara Dikopa - Opća Opasnost

7:0

19:25

D

CB Oliva Restoran Pupa kod Ljubice - CB Boeing Letak Media

1:2

ČETVRTAK 23.6.2016.

Grupe

17:00

A

Jelena Trade - Meteora Produkcija

0:0

17:35

H

Club MM - NC Šalata

3:0

18:10

C

Meradog - Pimont

0:1

18:45

D

CB i Fitness Prestige - CB Oliva Restoran Pupa kod Ljubice

4:2

19:20

E

Super Sport Prečko - Opća Opasnost

3:0bb

19:55

C

Meradog - Kroflin Instalacije CB Ivana

2:0

PETAK 24.6.2016.

Grupe

17:00

B

Night Club Horti - Lotos Hymer Favela

3:4

17:35

C

Pimont - MNK Tuljani

3:0

18:10

G

CB Score - Jarun

11:2

18:45

B

Night Club Horti - Vrbanić Logistic

3:0bb

19:20

C

Meradog - MNK Tuljani

1:2

19:55

A

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Peugeot Auto Grifon

3:3

SUBOTA 25.6.2016.

Grupe

9:40

C

MNK Tuljani - Kroflin Instalacije CB Ivana

5:1

10:15

E

Super Sport Prečko - Zaprešić

7:0

10:50

A

Jelena Trade - Peugeot Auto Grifon

3:0

11:25

A

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Meteora Produkcija

8:1

12:00

B

CB Garden Optika Očalinko PNT Croatia - Night Club Horti

4:2

12:35

C

Pimont - Kroflin Instalacije CB Ivana

1:0

13:10

D

CB i Fitness Prestige - CB Boeing Letak Media

3.0

13:45

E

Super Sport Prečko - Tiskara Dikopa

4:1

14:20

H

NC Šalata - Jarun 365

3:1

14:55

G

CB Score - Stomatološki Centar Flegar TePe

4:0

1/8 finala

15:30

a

Jelena Trade - Lotos Hymer Favela

2:4

16:05

b

Pimont - Elbi Uniqa

2:2(3:2)

16:40

c

Super Sport Prečko - MNK Kustošija Legenda Pub

3:3(3:2)

17:15

d

CB Score - NCŠalta

1:2

17:50

e

CB Garden Opt Očalinko - Pizzeria Stari Zg Borongaj

1:4

18:25

f

CB i Fitness Prestige - MNK Tuljani

2:3

19:00

g

CB Dobermann - Tiskara Dikopa

1:0

19:35

h

Club MM - Stomatološki Centar Flegar TePe

1:1(1:3)

U slučaju da Hrvatska reprezentacija igra utakmicu u 18h zadnje četiri utakmice osmine finala će se igrati u nedjelju ujutro.

NEDJELJA 26.6.2016.

1/4 finala muškog turnira

12:35

I

Lotos Hymer Favela - Pimont

0:1

13:10

II

Super Sport Prečko - NC Šalata

0:0(2:1)

13:45

III

Pizzeria Stari Zg Borongaj Lugovi - MNK Tuljani

   2:0

14:20

IV

CB Dobermann - Stomatološki Centar Flegar TePe

   1:0


1/2 ženskog turnira

14:55

A

Kozakiv - MC Plus 1

1:7

15:30

B

Nije Bolest Sve Što Boli - MC Plus 2

0:7


1/2 finala muškog turnira

16:10

Pimont - Super Sport Prečko

1:2

16:50

Pizzeria Stari Zg Borongaj Lugovi - CB Dobermann

1:0


utakmica za 3. mjesto muškog turnira

17:30

pen.

Pimont - CB Dobermann

  0:2p


utakmica za 3. mjesto ženskog turnira

17:40

Nije Bolest Sve Što Boli - Kozakiv

1:4


finale ženskog turnira

18:20

MC Plus 1 - MC Plus 2

1:4


finale muškog turnira

19:00

Super Sport Prečko - Pizzeria Stari Zg Borongaj Lugovi

0:3

Ukoliko Hrvatska reprezentacija igra utakmicu u 15h utakmice četvrtine finala muškog i polufinala ženskog turnira igrat će se ranije ujutro, a polufinalne utakmice će se pomaknuti kasnije.

 

Medijski pokrovitelji





Sponzori

























DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









 
Back to content | Back to main menu