Društvo športske rekreacije Jarun

Go to content

Main menu

9. Malonogometni turnir povodom Dana državnosti "Admiral kup Jarun 2017"

Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI
















9. malonogometni turnir povodom Dana državnosti




powered by






pod pokroviteljstvom

Predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
Gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom




20. - 25. lipnja 2017.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb



TABLICE

GRUPA  A

1.

Super Sport Casino

3

3

0

0

6:0

9

2.

Jelena Trade

3

2

0

1

6:2

6

3.

Lotos Hymer Favela

3

1

0

2

2:5

3

4.

Blato

3

0

0

3

1:8

0

Lotos Hymer Favela - Blato

2:1

Jelena Trade - Super Sport Casino

0:2

Lotos Hymer Favela - Jelena Trade

0:3

Super Sport Casino - Blato

3:0

Super Sport Casino - Lotos Hymer Favela

1:0

Blato - Jelena Trade

0:3

GRUPA  B

1.

Elbi Uniqa

3

3

0

0

8:1

9

2.

MNK Tuljani

3

1

1

1

4:3

4

3.

DŠR Dugave

3

0

2

1

2:4

2

4.

CB Ice

3

0

1

2

3:9

1

MNK Tuljani - CB Ice

3:1

Elbi Uniqa - DSR Dugave

2:0

MNK Tuljani - Elbi Uniqa

0:1

DSR Dugave - CB Ice

1:1

DSR Dugave - MNK Tuljani

1:1

Elbi Uniqa - CB Ice

5:1

GRUPA  C

1.

CB Dobermann

3

1

1

1

7:5

4

2.

Fimatosport

3

1

1

1

3:3

4

3.

MNK Kustošija

3

1

1

1

5:6

4

4.

CB Corto

3

1

1

1

4:5

4

CB Dobermann - Fimatosport

1:2

MNK Kustošija - CB Corto

3:1

CB Dobermann - MNK Kustošija

4:1

CB Corto - Fimatosport

1:0

CB Corto - CB Dobermann

2:2

Fimatosport - MNK Kustošija

1:1

GRUPA  D

1.

Kapsch

3

2

1

0

6:1

7

2.

Club MM

3

2

0

1

4:2

6

3.

Pimont

3

0

2

1

0:2

2

4.

Playbox - Mr. Jack

3

0

1

2

1:6

1

Pimont - Playbox Mr. Jack

0:0

Club MM - Kapsch

0:2

Pimont - Club MM

0:2

Kapsch - Playbox Mr. Jack

4:1

Kapsch - Pimont

0:0

Playbox Mr. Jack - Club MM

0:2

GRUPA  E

1.

Super Sport Prečko

3

2

0

1

9:4

6

2.

CB Link

3

2

0

1

6:7

6

3.

Tiskara Dikopa

3

1

1

1

6:8

4

4.

NK Sava

3

0

1

2

4:6

1

Super Sport Prečko - NK Sava

1:0

Tiskara Dikopa - CB Link

0:3

Super Sport Prečko - Tiskara Dikopa

2:3

CB Link - NK Sava

2:1

CB Link - Super Sport Prečko

1:6

NK Sava - Tiskara Dikopa

3:3

GRUPA  F

1.

Peugeot Auto Grifon

3

2

0

1

6:3

6

2.

Meradog

3

1

1

1

3:3

4

3.

Pizzeria Stari Zagreb - Borongaj Lugovi

3

1

1

1

1:4

4

4.

Gold Caffe

3

1

0

2

4:4

3

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Peugeot Auto Grifon

0:4

Meradog - Gold Caffe

3:1

Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi - Meradog

0:0

Gold Caffe - Peugeot Auto Grifon

3:0

Gold Caffe - Pizzeria Stari Zagreb Borongaj Lugovi

0:1

Peugeot Auto Grifon - Meradog

2:0

U osminu finala prolazi 6 pobjednika skupina, 6 drugoplasiranih u skupini i 4 najbolje trećeplasirane momčadi u skupini. Ždrijeb osmine finala je prema službenim propozicijama Europskog nogometnog prvenstva 2016 (Članak 17.). Kriteriji za određivanje najbolje 4 trećeplasirane momčadi određuju se po sljedećim kriterijima:
- broju osvojenih bodova
- bolja gol razlika
- više postignutih golova
- izvlačenjem

Propozicije UEFA EURO 2016

Zlatni sponzor






Medijski pokrovitelji






Sponzori

















DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









 
Back to content | Back to main menu