Društvo športske rekreacije Jarun

Go to content

Main menu

7. Malonogometni turnir povodom Dana državnosti "Jarun 2015"

Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI


























FOTOGALERIJA

a


6. malonogometni turnir
povodom Dana državnosti



pod medijskim pokroviteljstvom Sportskih novosti



18. - 25. lipnja 2014.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb


Sistem igranja:
5+1

Vrsta podloge:
beton

Lopta:
5 (slabiji odskok)




NAGRADE


1. mjesto:
9000 kn + komplet dresova + pehar

2. mjesto:

4000 kn + pehar

3. mjesto:

1000 kn + pehar

   
Kotizacija: 700 kn



Društvo športske rekreacije Jarun tradicionalno već šestu godinu zaredom organizira Malonogometni turnir povodom Dana državnosti Golden Sun Casino kup Jarun 2014. Turnir se održao od 18. - 25. lipnja 2014. na igralištu OŠ Ivana Meštrovića na Jarunu (Martina Pušteka 1). Nastupilo je 32 momčadi iz Grada Zagreba i okolice koje su bile podijeljene u 8 skupina. Prve dvije momčadi iz skupine osigurale su nastup u osmini finala. Ukupno su odigrane 64 utakmice kroz osam dana natjecanja. Ovogodišnje izdanje turnira po kvaliteti momčadi bilo je najjače dosad. Preko 20 ekipa najavilo je borbu za prvu nagradu, a prošlogodišnji pobjednici, branitelji naslova Diverso Bar - Pit Bull Security zapeli su već u skupini gdje su zauzeli posljednje mjesto.

Mnogi poznati igrači nastupaju na Jarunu već godinama, a ove godine izdvajamo zvijezde kao što su Branko Strupar i braća Mavrović
u momčadi Macron, Igor Mostarlić, Donald Suvajac, Korab Morina i Igor Leskovar u CB Dobermannu, Mario Švigir u Big Bang Teamu, Sadat Ziberi u NC Stenjevcu i mnogi drugi.

STATISTIKA


 

Broj momčadi: 32
Broj odigranih utakmica: 64
Broj postignutih pogodaka na turniru: 209 (3.26 po utakmici)
Broj nerješenih utakmica: 21

Najefikasnije momčadi:

CB Dobermann - 17 pogodaka
CB Golubica - 16 pogodaka
Big Bang Team - 13 pogodaka
Club MM - 13 pogodaka

Najviše primljenih pogodaka:

Miki Maus - 21 pogodak (3 utakmice odigrane)
Za dobra stara vremena - 12 (3)
Frizerski salon E-Style - 10 (3)

OSMINA FINALA

 

Big Bang Team

1:5

Club MM


Mikulić

Strijelci


Guja Ć.
Jerbić
Lacić
Lacić
Beljan

Rako Vedran
Bartoluci Dino
Zibarić Mario
Gaši Antun
Prgomet Ivan
Karamatić Božidar
Mikulić Ivan
Jalžečić Matija
Švigir Mario

Paić Bruno
Čavlina Dragan
Čavlina Stipe
Kolanović Dean
Jerbić Kristijan
Beljan Josip
Gubić Zvjezdan
Lacić Slaven
Guja Marko
Guja Ćiril
Bandić Ivan

 

CB Golubica

3:1

Spizza


Antunović
Lukić
Lukić

Strijelci


Jozukić

Tolić Robert
Pavelić Petar
Antunović Matija
Lukić Luka
Vojnović Filip
Batarelo Marko
Eterović Boris
Andrijević Sandro

Kalcina Mate
Drinovac Bernard
Marušić Stipe
Džapo Ante
Balen Vedran
Jozukić Mario
Bursać Bojan
Vučić Ante
Pavelić Josip

Marić Vladimir

 

CB Dobermann

1:0

Pimont CB XXL


Šestić

Strijelci


Luketin Žarko
Šestić Dario
Petrović Željko
Leskovar Igor
Kovač Dino
Suvajac Donald
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Kubović Bojan
Malogorski Goran
Javornik Zoran
Morina Korab

Ježić Pavo
Gudek Eugen
Beronić Karlo
Kusturić Dragan
Grdić Marko
Starčević Marko
Pezelj Filip
Duvnjak Darko
Kozina Matej

 

Damaged Jeans Teatro Sokol

4:0

CB Albatros


Zeko
ag
Skorin
Šikić

Strijelci


Pavlić Ivan
Pavlović Marko
El-Saleh Adel
Veseli Alfred
Skorin Mario
Zeko Dominik
Spajić Josip
Šikić Marko
Ladan Marcel
Grbeša Kristijan
Matošević Vedran
Lazanin Josip
Jurić Josip

Peco Erik
Dezdani Ado
Radoš Tomislav
Prgomet Mihovil
Kerepčić Domagoj
Babić Ivan
Sljepčević Dean
Grubešić Nikola
Teker Ivan
Hodak Danko

 

Meradog

5:0

Titan-Constructa


Rukavina
Radanović
Majić
Rukavina
Majić

Strijelci


Knežević Anthony Petar
Erić Petar
Primužić Vedran
Čičin Željko
Horvat Darko
Majić Stipe
Vaci Vjekoslav
Žabčić Goran
Radanović Matija
Rukavina Nikola
Markotić Ivan
Grabičanin Denis

Čičak Krunoslav
Iveković Marko
Lončar Mario
Kleščić Dario
Božičković Hrvoje
Hruška Filip
Ukalović Filip
Kovačević Ivan
Žulj Ivan

 

NC Stenjevec

2:0

CB Špica


Golemović
Franjković

Strijelci


Juraj Ivan
Balaško Petar
Ziberi Sadat
Krpan Krešimir
Zorić Ivan
Golemović Ivan
Franjković Marko
Balaško Mislav
Grgić Nikola
Petriško Hrvoje
Huzjak Tin

Stanković Niko
Milinković Krešo
Šimleša Hrvoje
Labrović Petar
Coha Kristijan
Markić Dario
Catela Matija
Jurišić Davor
Tadić Krešimir
Ledinšćak Saša

 

Dugave

2:3

CB Red Green


Pelivan
Pelivan

Strijelci


Perković
Stipić
Markelić

Raković Kristijan
Bučaj Đoni
Požgaj Domagoj
Vrhovski Ivan
Golub Dario
Pelivan Marin
Martinović Boris
Ormuš Stanko
Rihtar Ivan

Ivić Ivan
Andabaka Filip
Pintar Mario
Perković Nikola
Matan Ivan
Piplica Ivan
Markelić Antonio
Stipić Andrija
Majić Ivan
Šimić Željko
Majerović Tomislav

 

Grill Jarun

3:1

DŠR Dugave


Bilopavlović
Radoš
Marinić

Strijelci


Postružin

Bilopavlović Tomislav
Grčević Gabrijel
Vujić Stipe
Živolić Alen
Radoš Marko
Čagalj Mate
Gradinščak Igor
Sinković Filip
Vukovski Tomislav
Marinić Milan

Lončar Ivan
Lončar Mate
Lončar Marijan
Postružin Kristijan
Matišić Denis
Miović Stipe
Marinović Zvonimir
Parazajder Ivan
Matišić Matej

ČETVRTINA FINALA

 

CB Golubica

1:1 (3:2p)

Club MM


Vojnović

Strijelci


Lacić

Tolić Robert
Pavelić Petar
Antunović Matija
Lukić Luka
Vojnović Filip
Batarelo Marko
Eterović Boris
Andrijević Sandro
Pavlović Matija

Paić Bruno
Čavlina Dragan
Čavlina Stipe
Kolanović Dean
Jerbić Kristijan
Beljan Josip
Gubić Zvjezdan
Lacić Slaven
Guja Marko
Guja Ćiril
Bandić Ivan

 

CB Dobermann

0:0 (2:0p)

Damaged Jeans
Teatro Sokol


Strijelci


Luketin Žarko
Šestić Dario
Petrović Željko
Leskovar Igor
Kovač Dino
Suvajac Donald
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Kubović Bojan
Malogorski Goran
Javornik Zoran
Morina Korab

Pavlić Ivan
Pavlović Marko
El-Saleh Adel
Veseli Alfred
Skorin Mario
Zeko Dominik
Spajić Josip
Šikić Marko
Ladan Marcel
Grbeša Kristijan
Matošević Vedran
Lazanin Josip
Jurić Josip

 

Meradog

0:0 (1:3p)

NC Stenjevec


Strijelci


Knežević Anthony Petar
Erić Petar
Primužić Vedran
Čičin Željko
Horvat Darko
Majić Stipe
Vaci Vjekoslav
Žabčić Goran
Radanović Matija
Rukavina Nikola
Markotić Ivan
Grabičanin Denis

Juraj Ivan
Balaško Petar
Ziberi Sadat
Krpan Krešimir
Zorić Ivan
Golemović Ivan
Franjković Marko
Balaško Mislav
Grgić Nikola
Petriško Hrvoje
Huzjak Tin

 

Grill Jarun

1:1 (1:3p)

CB Red Green


Grčević

Strijelci


Markelić

Bilopavlović Tomislav
Grčević Gabrijel
Vujić Stipe
Živolić Alen
Radoš Marko
Čagalj Mate
Gradinščak Igor
Sinković Filip
Vukovski Tomislav
Marinić Milan

Ivić Ivan
Andabaka Filip
Pintar Mario
Perković Nikola
Matan Ivan
Piplica Ivan
Markelić Antonio
Stipić Andrija
Majić Ivan
Šimić Željko
Majerović Tomislav

POLUFINALE

 

CB Golubica

0:2

CB Dobermann



Strijelci


Banek
Mostarlić

Tolić Robert
Pavelić Petar
Antunović Matija
Lukić Luka
Vojnović Filip
Batarelo Marko
Eterović Boris
Andrijević Sandro
Pavlović Matija

Luketin Žarko
Šestić Dario
Petrović Željko
Leskovar Igor
Kovač Dino
Suvajac Donald
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Kubović Bojan
Malogorski Goran
Javornik Zoran
Morina Korab

 

NC Stenjevec

1:0

CB Red Green


Krpan

Strijelci


Juraj Ivan
Balaško Petar
Ziberi Sadat
Krpan Krešimir
Zorić Ivan
Golemović Ivan
Franjković Marko
Balaško Mislav
Grgić Nikola
Petriško Hrvoje
Huzjak Tin

Ivić Ivan
Andabaka Filip
Pintar Mario
Perković Nikola
Matan Ivan
Piplica Ivan
Markelić Antonio
Stipić Andrija
Majić Ivan
Šimić Željko
Majerović Tomislav

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

 

CB Golubica

0:0 (2:1p)

CB Red Green



Strijelci



Tolić Robert
Pavelić Petar
Antunović Matija
Lukić Luka
Vojnović Filip
Batarelo Marko
Eterović Boris
Andrijević Sandro
Pavlović Matija

Ivić Ivan
Andabaka Filip
Pintar Mario
Perković Nikola
Matan Ivan
Piplica Ivan
Markelić Antonio
Stipić Andrija
Majić Ivan
Šimić Željko
Majerović Tomislav

FINALE

 

CB Dobermann

4:0

NC Stenjevec


Suvajac
Suvajac
Suvajac
Banek

Strijelci


Luketin Žarko
Šestić Dario
Petrović Željko
Leskovar Igor
Kovač Dino
Suvajac Donald
Banek Mislav
Mostarlić Igor
Kubović Bojan
Malogorski Goran
Javornik Zoran
Morina Korab

Juraj Ivan
Balaško Petar
Ziberi Sadat
Krpan Krešimir
Zorić Ivan
Golemović Ivan
Franjković Marko
Balaško Mislav
Grgić Nikola
Petriško Hrvoje
Huzjak Tin

POREDAK



1. mjesto: CB Dobermann

2. mjesto: NC Stenjevec

3. mjesto: CB Golubica

NAJBOLJI POJEDINCI

Najbolji igrač

Najbolji strijelac

Najbolji golman

Donald Suvajac
CB Dobermann

Željko Petrović
CB Dobermann

Žarko Luketin
CB Dobermann


Čestitamo najboljim momčadima i pojedincima. Još jednom se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovogodišnjem turniru i nadamo se da se vidimo i sljedeće godine.
Posebno se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam omogućili da održimo i organiziramo turnir na ovako visokoj razini.


Vidimo se 2015. godine!!!





 

Medijski pokrovitelj



Sponzori


























DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









Back to content | Back to main menu