Go to content
Malonogometni turnir Jarun





RASPORED I REZULTATI



TABLICE



STRIJELCI
















9. malonogometni turnir povodom Dana državnosti



powered by




pod pokroviteljstvom

Predsjednice RH
Kolinde Grabar - Kitarović
i
Gradonačelnika Grada Zagreba
Milana Bandića


i medijskim pokroviteljstvom


20. - 25. lipnja 2017.
igralište OŠ Ivana Meštrovića, Zagreb




Sistem igranja:
5+1

Vrsta podloge:
beton

Lopta:
5 (slabiji odskok)


NAGRADE



1. mjesto:
15.000 kn + pehar

2. mjesto:
5.000 kn + pehar

3. mjesto:
2.000 kn + pehar

   

Kotizacija:
800 kn

bogati pokloni sponzora i pehari za:
- najboljeg igrača   
- najboljeg strijelca
- najboljeg golmana



Izvlačenje:
17.6.2016.


Prijave do:
17.6.2016.

099/232-7649
095/904-2488




Društvo športske rekreacije Jarun već devetu godinu zaredom organiziralo je Malonogometni turnir povodom dana državnosti Admiral kup Jarun 2017. Turnir se održao od 20. - 25. lipnja 2017. u sklopu manifestacije "Dan državnosti na Meštroviću" na igralištu OŠ Ivana Meštrovića na Jarunu (Martina Pušteka 1). Ovogodišnje izdanje sastavni je dio Trofeja Dinamo, jedinstvenog sustava natjecanja gdje su pet zagrebačkih malonogometnih turnira povezani u jedno natjecanje sa završnim turnirom na Šalati.

STATISTIKA

 

Broj momčadi: 24
Broj odigranih utakmica:
52
Broj postignutih pogodaka na turniru:
146 (2.8 po utakmici)
Broj nerješenih utakmica:
13

Najefikasnij
a momčadi:
Jelena Trade - 19 pogodaka

Najviše primljenih pogodaka:

Lotos Hymer Favela - 13 pogodaka (7 utakmica odigranih)

ČETVRTINA FINALA

Jelena Trade

4:0

Tiskara Dikopa


Tomić
Ziberi
Ziberi
Hučić

Strijelci


Antonio Vuk
Sadat Ziberi
Matej Horvat
Marko Tomić
Franko Hučić
Silvio Toth
Tin Huzjak
Viktor Bartolić
Nikola Stojanović
Nikola Grgić

Matej Ćosić
Matija Pavao Gašparić
Ivan Kontek
Filip Lazov
Martin Šutalo
Antun Strjački
Mario Novak
Mario Fajdiga
Nikola Cingulin

Lotos Hymer Favela

0:0
(2:1p)

Peugeot Auto Grifon


Strijelci


Borna Babanić
Marko Jurak
Matija Librić
Tomislav Kolarec
Stefan Knežević
Danijel Kahlina
Sven Zipfel
Ivan Babić
Venhar Idrizi
Ivan Obšivać

Mislav Miklec
Matija Rukavina
Dino Prpić
Borna Pajk
Ivan Hercigonja
Filip Crnić
Franjo Sušić
Martin Zefkić
Antun Martinović
Josip Pavelić
Dario Sudec

CB Dobermann

3:0

Super Sport Prečko


Perković
Perković
Leskovar

Strijelci


Goran Malogorski
Dino Kovač
Božidar Karamatić
Igor Mostarlić
Antun Gaši
Nikola Perković
Matija Majcenić
Davor Presečki
Igor Leskovar
Luka Perić
Alen Fetić
Antonio Jamičić

Josip Marić
Hrvoje Labaš
Marko Krsnik
Danijel Kantoci
Frane Lekić
Marko Anić
Neven Biti
Vlado Mustač
Ivan Perković
Adi Đikoli
Ivan Švigir

MNK Kustošija

2:1

Meradog


Ceraj
Aralica D.

Strijelci


Radanović

Antun Hercigonja
Ante Aralica
Kristijan Cingulin
Josip Gusković
Duje Aralica
Mihovil Prgomet
Tomislav Jurić
Matija Ceraj
Filip Ukalović
Marko Starčević
Matija Galic

Porin Šćukanec
Ladislav Mikulinec
Stjepan Mikulinec
Karlo Stojić
Filip Vojnović
Valentino Kolić
Darko Horvat
Matija Radanović
Nikola Rukavina
Marko Radoš
Vjekoslav Vaci

POLUFINALA

Jelena Trade

7:0

Lotos Hymer Favela


Bartolić
Ziberi
Ziberi
Ziberi
Toth
Toth
Ziberi

Strijelci


Antonio Vuk
Sadat Ziberi
Matej Horvat
Marko Tomić
Franko Hučić
Silvio Toth
Tin Huzjak
Viktor Bartolić
Nikola Stojanović
Nikola Grgić

Borna Babanić
Marko Jurak
Matija Librić
Tomislav Kolarec
Stefan Knežević
Danijel Kahlina
Sven Zipfel
Ivan Babić
Venhar Idrizi
Ivan Obšivać

CB Dobermann

1:5

MNK Kustošija


Karamatić

Strijelci


Prgomet
Starčević
Prgomet
Aralica A.
Prgomet

Goran Malogorski
Dino Kovač
Božidar Karamatić
Igor Mostarlić
Antun Gaši
Nikola Perković
Matija Majcenić
Davor Presečki
Igor Leskovar
Luka Perić
Alen Fetić
Antonio Jamičić

Antun Hercigonja
Ante Aralica
Kristijan Cingulin
Josip Gusković
Duje Aralica
Mihovil Prgomet
Tomislav Jurić
Matija Ceraj
Filip Ukalović
Marko Starčević
Matija Galic

ZA 3. MJESTO

CB Dobermann

0:0
(1:2p)

Lotos Hymer Favela


Fetić

Strijelci


Idrizi
Zipfel

Goran Malogorski
Dino Kovač
Božidar Karamatić
Igor Mostarlić
Antun Gaši
Nikola Perković
Matija Majcenić
Davor Presečki
Igor Leskovar
Luka Perić
Alen Fetić
Antonio Jamičić

Borna Babanić
Marko Jurak
Matija Librić
Tomislav Kolarec
Stefan Knežević
Danijel Kahlina
Sven Zipfel
Ivan Babić
Venhar Idrizi
Ivan Obšivać

FINALE

Jelena Trade

2:2
(1:2p)

MNK Kustošija


Grgić
Bartolić

Penali:
Bartolić

Strijelci


Prgomet
Starčević

Penali:
Prgomet
Starčević

Antonio Vuk
Sadat Ziberi
Matej Horvat
Marko Tomić
Franko Hučić
Silvio Toth
Tin Huzjak
Viktor Bartolić
Nikola Stojanović
Nikola Grgić

Antun Hercigonja
Ante Aralica
Kristijan Cingulin
Josip Gusković
Duje Aralica
Mihovil Prgomet
Tomislav Jurić
Matija Ceraj
Filip Ukalović
Marko Starčević
Matija Galic

POREDAK



1. mjesto: MNK Kustošija

2. mjesto:
Jelena Trade

3. mjesto:
Lotos Hymer Favela

 

NAJBOLJI POJEDINCI

Najbolji igrač

Najbolji strijelac

Najbolji golman

Mihovil Prgomet
MNK Kustošija

Sadat Ziberi
Jelena Trade (7 pogodaka)

Kristijan Cingulin
MNK Kustošija




Čestitamo najboljim momčadima i pojedincima. Još jednom se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali na ovogodišnjem turniru i nadamo se da se vidimo i sljedeće godine.
Posebno se zahvaljujemo svim sponzorima koji su nam omogućili da održimo i organiziramo turnir na ovako visokoj razini.



Vidimo se 2018. godine!!!





Zlatni sponzor




Medijski pokrovitelji



Sponzori












DŠR Jarun se od srca zahvaljuje svim sponzorima i donatorima na ukazanom povjerenju.


PROPOZICIJE TURNIRA









.

2009 - 2018 Društvo športske rekreacije Jarun
Back to content